products

Tek Eksenli Döner Kaynak Pozisyoner Servo Motor Kaynak Robotu Pozisyoner 360mm Masa

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Well Leader
Sertifika: ce
Model numarası: GS-SWP-ZW-250
Min sipariş miktarı: 2sets
Ambalaj bilgileri: Tahta sandıkta.
Teslim süresi: 20days
Ödeme koşulları: D / P, T / T, L / C
Yetenek temini: 30sets / m
Detay Bilgi
model: Kuyruk Yükleme kapasitesi: 2500kg
Tablo Çapı: 360mm Merkez yüksekliği: 650mm
Aralığı döndür: +/- 360deg dönüş hızı: 70deg / sn
Vurgulamak:

Kaynak Döner Tabla

,

Kaynak Tablalı Devirme


Ürün Açıklaması

 

Tek Eksenli Servo Motor Kaynak Robotu Konumlandırıcı 250Kg 360mm Masa

 

Kaynak konumlayıcılar, iş parçasının kaynak konumlandırıcı tablası üzerindeki konumunu değiştirmek ve iş parçasının istenen belirli hızda düzgün dönüşünü sağlamak için kullanılan makinelerdir.Dolayısıyla, kaynak konumlandırıcı normal olarak bir tablanın iş parçasını belirli dönüş hızında döndürdüğü ve iş parçasını belirli bir derecede eğdiği anlamına gelir.
Kaynak pozisyonerlerinin dönüş yapısı AC motor tarafından sürülürken kademesiz hız ayarı elde edilebilir.Kaynak konumlandırıcılarda sonsuz ve dişlinin dönme yapısı kendinden kilitleme işlevine sahiptir ve çalışma masası uykusuz olarak 360 derece döndürülebilir.TIG kaynağının yüksek frekanslı parazitini azaltan ve kaynak kalitesini etkin bir şekilde artırabilen kaynak konumlandırıcılarının özel anti-elektromanyetik tasarımı.Robot motor ile donatılmış konumlandırıcı, otomatik olarak MIG / MAG / TIG kaynağı için robot ile birlikte çalışabilir.

 

 

madde Parametreler düşünce
model GS-SWP-ZW-250  
Yükleme kapasitesi 250kg R400 mm içinde
Standart Döndürme Yarıçapı R600mm  
Anma Döndürme aralığı +/- 360deg  
Anma Döndürme hızı 70 Ö/ sn  
Konum doğruluğunu tekrarlayın +/- 0.1 mm  
Konumlandırma Çerçeve boyutu 2200x800x90mm (L * G * Y)  
Makine genel boyutu 2900x650x1100mm (L * G * Y)  
Döner tabla ɸ 360 mm  
Döner merkez yüksekliği 650mm  
Güç kaynağı 200V +/-% 10 50Hz 3-P Trafo ile
Yalıtım sınıfı 'H  
GW 690kg  

 

Ana konfigürasyon:

 

madde Marka S'ty
Servo motor YASKAWA / PANASONIC 1 ünite
RV Redüktör TEIJIN Japonya 1 ünite
PLC OMRON / MITSUBISHI 1 ünite
Dokunmatik ekran KINCO Şangay 1 ünite

 

Tek Eksenli Döner Kaynak Pozisyoner Servo Motor Kaynak Robotu Pozisyoner 360mm Masa 0

 

Robotik konumlayıcılar, özellikle büyük ve / veya yüksek hacimli parçaların robotik kaynak uygulamalarında robotik otomasyonun temel bir bileşenidir.Konumlandırıcı, doğruluk, tekrarlanabilirlik ve genel üretim kalitesinde önemli bir rol oynar.Herhangi bir robotik kaynak sisteminde önemli bir husustur.

Peki bir robotik konumlayıcı kaynak uygulamalarında tam olarak ne yapar?Üretkenliği nasıl kolaylaştırır ve karmaşık kaynak görevlerinin otomasyonunu nasıl teşvik eder?

 

Robotik konumlayıcılar, doğru kaynak konumunda bir ekleme ulaşılamadığında bir parçayı döndürebilir.Örneğin, büyük parçaları yerinde kaynak yaparken, kaynak sıçraması uca takılarak sistem hatalarına yol açabileceğinden bir robot üstten kaynak yapamaz.Bir konumlandırıcı parçayı döndürebilir, böylece robot baş üstü kaynak yapmadan zorlu kaynak konumlarına erişebilir ve bu da sistem arızası olasılığını azaltır.

Dahası, robotik bir konumlayıcı yüksek oranda tekrarlanabilir ve bu da daha tutarlı bir şekilde doğru kaynak yapılmasını sağlar.Bir parçanın manuel olarak yüklenmesi / boşaltılması ve konumlandırılmasıyla, parça yöneliminde kaynak doğruluğunu etkileyen farklılıklar vardır.Konumlandırıcı çok daha doğrudur ve genel kaynak ve parça kalitesini iyileştirmeye yardımcı olur.

Daha az arıza süresi, daha yüksek doğruluk ve iyileştirilmiş kalite, konumlandırıcının kaynak uygulamalarında üretkenliği artırma becerisine katkıda bulunur.

Robotik konumlayıcılar, çoğu robotik kaynak sisteminin temel parçasıdır.Daha yüksek üretkenliği kolaylaştırırlar ve rotasyonel yetenekler olmadan imkansız olabilecek görevleri otomatikleştirmeye yardımcı olurlar.

 

Fiyat teklifi almak için bize e-posta gönderin!

 

İletişim bilgileri
Shiny Xu

Naber : +8615895355226