aboutus
Üretim hattı

Biz otomatik kaynak ekipmanları, kaynak robot sistemi ve CNC plazma / lazer kesme makineleri tasarımı ve üretimi yapan profesyonel bir yüksek teknoloji firmasıyız.

WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD
OEM / ODM

Biz üreticiyiz, markamızın "İyi Lider" ve "Yeama Tech" in sahibiyiz, ayrıca dünya çapında ajanlar ve bayiler için OEM yapmak için istekli olduk. Tüm farklı müşteriler için özelleştirilmiş servis ve teknik destek sağlıyoruz,

İhtiyacınız olan her şey bize ilgi duyduğunu söylemek, ihtiyaçlarınıza göre ilerleyip sunmamızı sağlamak.

Ar-Ge

Kalite önemli bir konudur ve Ar-Ge departmanı, yeni ürünlerin kalitesini sağlama ve gerekli düzenleme gerekliliklerine ulaşma konusunda derin bir rol oynamaktadır. Kalite güvence departmanı ile işbirliği içinde, Ar-Ge departmanı yeni ürünler için bir kalite planı geliştirir. Pazarda bir ürün sattığımızda, yasal gerekliliklere yasal düzenlemelere uyumu korur. Örneğin, Avrupa Topluluğu'nda satılan bir ürün, ilgili Avrupa Yönergelerine uygun olmalıdır.

AR-GE departmanımız, yeni ürünler için kalite planlarının geliştirilmesine yönelik görev ve projeleri paylaşarak QA departmanı ile etkin bir şekilde işbirliği yapabilir.

İletişim bilgileri