aboutus

WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD

WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD WUXI WELL LEADER MACHINERY CO., LTD
1 2 3 4
İş türü: Üretici
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: İyi Lider, Yeama.
No. Çalışanları: 80~120
Yıllık satış: 2000000-3500000
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

Biz profesyonel bir yüksek teknoloji şirketi otomatik kaynak ekipmanları, kaynak robot sistemi ve CNC plazma kesme sistemi tasarımı ve üretimi yapmaktadır.
2005 yılında kurulmuş, otomatik kaynak sistemi için lider bir tedarikçi, kaynak rotatörleri, kaynak pozisyonerleri, kaynak manipülatörleri, H kiriş üretim hattı, CNC plazma kesme makineleri, vb.
Makinelerimiz kurulduğundan bu yana havacılık, askeri, otomobil, kazan, basınçlı kap, petrol ve gaz, sulama ve gemi yapımı gibi çeşitli sektörlere hizmet vermiştir. Bu endüstriler geliştikçe, ekipman teknolojisinin gereksinimleri geliştirilip geliştirilmekte, makineler yaygın olarak uygulanmakta ve bu endüstrilerde farklı ülkelerde büyük bir üne sahiptir.
Daha fazla gereksinimi karşılamak ve daha fazla iş fırsatı yaratmak için teknoloji yeniliklerimizi koruyacağız. "Lider, Yenilikçi, Israr" fikrine sadık kalarak, küresel endüstri gelişimine adamak ve markamızı dünyaya taşımaktan sorumluyuz!

Dürüst:

Yasalara, düzenlemelere ve kurallara uyun, çalışanların davranışlarına uyun ve şirket için iyi bir imaj ve itibar oluşturun. Dürüstlük ve güvenilirlik, tutarlı kelimeler ve işler, başarı ve başarısızlıkla yüz yüze gelir, şirk sorumluluğu yoktur, pratik eylemlerle müşterilerin ve meslektaşların saygı ve güvenini kazanın. Mesleki etik kurallara uyun, şirkete sadık olun, iş sırlarını saklayın ve şirketin çıkarlarını koruyun.

İşbirliği:

Hedeflere ve genel çıkarlara odaklanın ve şirket hedeflerine ulaşmak için iç ve dış personel ile birlikte çalışın. Şirketin gelişimine dayanarak, sınırsız yönetim uyguluyoruz, aktif olarak problemler buluyoruz ve çeşitli kanallarda problemlerin çözümünü destekliyoruz. Aktif iletişim kurun, geniş konuşun, dikkatlice dinleyin ve işte iyileştirme yapın.

Ders çalışma:

Açık bir tutum sergileyin ve başkalarının deneyimlerinden ve güçlü yanlarından öğrenin. Kendini objektif olarak değerlendirin, yeteneği ve işi sürekli geliştirin ve daha yüksek performans için çaba gösterin. Vizyonumuzu genişletmek, küresel görünmek, lider işletmelere odaklanmak ve tüm değerli deneyimleri ve uygulamaları uygulamaya uygulamak.

Bağlılık:

İşi değerlendirin Güçlü bir özveri ve tutarlı profesyonel tutum duygusu ile çeşitli görevleri yüksek verimlilik ve kalite ile tamamlayın. Zor mücadele, yeryüzüne, zorluklardan korkma, azim ve hedeflerimize yaklaşana kadar asla durmayız. Sipariş ve kaliteye dikkat edin, sorunları ortaya çıkarmaya cesaret edin, iyileştirme için önerilerde bulunun ve çözümleri teşvik edin.

Yenilik:

Geleneksel düşünceyi aşın, yeni fikirler, yeni mekanizmalar, yeni teknolojiler, yeni işletmeler tanıtın, hatta yaratın, değişmeye cesaret edin ve açmaya cesaret edin. Çeşitli ortam ve koşullarda fırsatları etkin bir şekilde arama konusunda iyi olun, fırsatları yakalayın ve kalkınma için çaba gösterin. Zamana ayak uydurun, eskiden ayıklayın ve yeni, cesur uygulamayı ortaya çıkarın, müşteriler ve kurumsal için daha fazla değer yaratın.

hevesli:

Yüksek performans hedeflerine ulaşma kavramına bağlı kalın, işi geliştirmeye devam edin. Şirketin stratejisini anlayın ve tanımlayın, şirketin gelişim yönüne uygun zorlu hedefler belirleyin ve bunun için aralıksız çaba gösterin. Kendine güven ve kendilerini aşma cesareti, "imkansız" ve "uygulanamaz" zihin darboğazlarını aşma ve sürekli geliştirme arayışı, birinci sınıf için çaba gösterme ve en güçlü işletme olma cesaretine sahiptir.

Geçmiş

2005 yılında Şirket, Bay Xu Yun tarafından Wuxi'de kuruldu.

2006 yılında Şirket ihracat lisansı aldı.

2007 yılında, İhracat satışları iki katına çıktı.

2010 yılında çoğu ürün CE onaylı ve Avrupa'da çok sayıda sattı.

2013 yılında Malezya ofisi kuruldu.

Hizmet

Üstün ürün ve hizmet sunarak müşterimizin ortağı olma fikrinde ısrar ediyoruz.

1. Every hareketi, biz müşteri hakkında düşünmek, kaliteli ürünler sunan düşünün.

2. müşteriden her istek saygı. Müşterinin neye ihtiyacı olduğunu tam olarak anlamak ve tatmin edici ürün ve hizmet sunmak zorundayız.

3. Müşteri memnuniyeti için üç faktör:

a. Ürün kalitesi

b. Satış öncesi, satış, satış sonrası hizmet dahil olmak üzere hizmet.

c. Şirket imajı

Müşterimiz için hem kaliteli hem de hızlı hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz.

Ekibimiz

İşimizi yürütecek ekiplerimiz var.

-Satış Departmanı

-Teknik departman

- Üretim departmanı

- QC departmanı

- Servis bölümü

- Tedarik Bölümü

İletişim bilgileri